Uszczelka DN65 – Paromat RU, Paromat Simplex, Paromat Duplex, Paromat Triplex, Vitoplex 100, Vitoplex 300 – 80-170kW 7810041 – Viessmann

71,00 zł brutto

Uszczelka DN65 – Paromat RU, Paromat Simplex, Paromat Duplex, Paromat Triplex, Vitoplex 100, Vitoplex 300 – 80-170kW 7810041 – Viessmann

Wysyłka paczki
- +
Najniższa cena ( 2026-08-13 ): 71,00 zł

Zastosowanie:

Paromat-RU – 165-185kW, 220-250kW
Paromat-Simplex – PS008, PS010, PS013, PS017
Paromat-Duplex – 70-80kW, 90-105kW, 115-130kW, 150kW, 200kW
Paromat-Triplex – 70-80kW, 90-105kW, 115-130kW, 150-170kW, TN008, TN010, TN013, TN017
Vitoplex 100 – 80kW, 105kW, 130kW, 170kW
Vitoplex 100 LS – 170kW
Vitoplex 300 – 80kW, 105kW, 130kW, 170kW

opis uszczelki:

– otwory – 4
– szerokość – 123,00 mm
– średnica wewnętrzna – 79,00 mm
– kolor – pomarańczowy
– forma – prostokątna
– wysokość – 3,00 mm
– długość – 123,00 mm
– wymiar owiertu – D=130
– ddległość nominalna – 65

Uszczelka DN65 – Paromat RU, Paromat Simplex, Paromat Duplex, Paromat Triplex, Vitoplex 100, Vitoplex 300 – 80-170kW 7810041 – Viessmann na poniższym rysunku to elementy nr 014 – zaznaczone na żółto:

Uszczelka DN65 – Paromat RU, Paromat Simplex, Paromat Duplex, Paromat Triplex, Vitoplex 100, Vitoplex 300 – 80-170kW 7810041 – Viessmann  jest częścią zamienną zgodną z urządzeniami z poniższej listy numerów fabrycznych:

opis urządzenianumer urządzenia
Paromat-Duplex 150kW1345015
Paromat-Duplex 200kW1345020
Paromat-Duplex 150kW1355015
Paromat-Duplex 200kW1355020
Carbola1500208
Korpus Kotła Tn0087515759
Korpus Kotła Tn0107515760
Korpus Kotła Tn0137515761
Korpus Kotła Tn0177515762
Korpus Kotła Ps0087516460
Korpus Kotła Ps0107516461
Korpus Kotła Ps0137516462
Korpus Kotła Ps0177516463
Korpus Kotła Tn0087516515
Korpus Kotła Tn0107516516
Korpus Kotła Tn0137516517
Korpus Kotła Tn0177516518
Grundkessel PU0167214217
Grundkessel PU0227214218
Grundkessel PD0157214332
Grundkessel PD0207214333
Umocowanie ścienne DN657308930
Grundkessel RN0077309481
Grundkessel TR025 NL7309638
Rozdzielacz zasil. i kolektor powrotu7308603
Zlaczka Rurowa Hkv Dn65rn7308605
Zlaczka Rurowa Hkv Dn65rn7308606
Kocioł Vitoplex 300 80kW7324718
Kocioł Vitoplex 300 105kW7324719
Kocioł Vitoplex 300 130kW7324720
Kocioł Vitoplex 300 170kW7324721
Kocioł Vitoplex 100 80kW7324727
Kocioł Vitoplex 100 105kW7324728
Kocioł Vitoplex 100 130kW7324729
Kocioł Vitoplex 100 170kW7324730
Korpus kotła Vitoplex 100 LS 170 kW7324736
Kocioł Simplex PS0087324057
Kociol Simplex PS0107324058
Kocioł Simplex PS0137324059
Kocioł Simplex PS0177324060
Kocioł Triplex TN0087324066
Kocioł Triplex Tn0107324067
Kocioł Triplex Tn0137324068
Kocioł Triplex Tn0177324069
Korpus kotła Paromat Simplex PS0087324257
Verteilerkasten mit WD kpl7322722
Rozdzielacz zasil. i kolektor powrotuZ001785
Paromat-Duplex 150kWPD01501
Paromat-Duplex 150kWPD01502
Paromat-Duplex 150kWPD01503
Paromat-Duplex 150kWPD01504
Paromat-Duplex 150kWPD01505
Paromat-Duplex 150kWPD01506
Paromat-Duplex 150kWPD01507
Paromat-Duplex 150kWPD01508
Paromat-Duplex 150kWPD01511
Paromat-Duplex 150kW m.WTPD01516
Paromat-Duplex 150kWPD01521
Paromat-Duplex 150kW m.WTPD01526
Paromat-Duplex 150kWPD01531
Paromat-Duplex 150kW m.WTPD01536
Paromat-Duplex 150kWPD01551
Paromat-Duplex 150kWPD01552
Paromat-Duplex 150kWPD01553
Paromat-Duplex 150kWPD01554
Paromat-Duplex 150kWPD01555
Paromat-Duplex 150kWPD01556
Paromat-Duplex 150kWPD01557
Paromat-Duplex 150kWPD01558
Paromat-Duplex 150kWPD01561
Paromat-Duplex 150kWPD01571
Paromat-Duplex 150kWPD01581
Paromat-Duplex 200kWPD02001
Paromat-Duplex 200kWPD02002
Paromat-Duplex 200kWPD02003
Paromat-Duplex 200kWPD02004
Paromat-Duplex 200kWPD02005
Paromat-Duplex 200kWPD02006
Paromat-Duplex 200kWPD02007
Paromat-Duplex 200kWPD02008
Paromat-Duplex 200kWPD02011
Paromat-Duplex 200kW m.WTPD02016
Paromat-Duplex 200kWPD02021
Paromat-Duplex 200kW m.WTPD02026
Paromat-Duplex 200kWPD02031
Paromat-Duplex 200kW m.WTPD02036
Paromat-Duplex 200kWPD02051
Paromat-Duplex 200kWPD02052
Paromat-Duplex 200kWPD02053
Paromat-Duplex 200kWPD02054
Paromat-Duplex 200kWPD02055
Paromat-Duplex 200kWPD02056
Paromat-Duplex 200kWPD02057
Paromat-Duplex 200kWPD02058
Paromat-Duplex 200kWPD02061
Paromat-Duplex 200kWPD02071
Paromat-Duplex 200kWPD02081
Paromat-TriplexPF00700
Paromat-Triplex 70-80kWPF00701
Paromat-Triplex 70-80kWPF00702
Paromat-Triplex 70-80kWPF00706
Paromat-Triplex 70-80kWPF00711
Paromat-Triplex 70-80kWPF00721
Paromat-Triplex 70-80kWPF00731
Paromat-Triplex 70-80kWPF00732
Paromat-Triplex 70-80kWPF00736
Paromat-Triplex 70-80kWPF00741
Paromat-Triplex 70-80kWPF00751
Paromat-Triplex 70-80kWPF00752
Paromat-Triplex 70-80kWPF00756
Paromat-Triplex 70-80kWPF00761
Paromat-Triplex 70-80kWPF00762
Paromat-Triplex 70-80kWPF00766
Paromat-Triplex 70-80kWPF00781
Paromat-Triplex 70-80kWPF00782
Paromat-Triplex 70-80kWPF00786
Paromat-TriplexPF00900
Paromat-Triplex 90-105kWPF00901
Paromat-Triplex 90-105kWPF00902
Paromat-Triplex 90-105kWPF00906
Paromat-Triplex 90-105kWPF00911
Paromat-Triplex 90-105kWPF00921
Paromat-Triplex 90-105kWPF00931
Paromat-Triplex 90-105kWPF00932
Paromat-Triplex 90-105kWPF00936
Paromat-Triplex 90-105kWPF00941
Paromat-Triplex 90-105kWPF00951
Paromat-Triplex 90-105kWPF00952
Paromat-Triplex 90-105kWPF00956
Paromat-Triplex 90-105kWPF00961
Paromat-Triplex 90-105kWPF00962
Paromat-Triplex 90-105kWPF00966
Paromat-Triplex 90-105kWPF00981
Paromat-Triplex 90-105kWPF00982
Paromat-Triplex 90-105kWPF00986
Paromat-TriplexPF01100
Paromat-Triplex 115-130kWPF01101
Paromat-Triplex 115-130kWPF01102
Paromat-Triplex 115-130kWPF01106
Paromat-Triplex 115-130kWPF01111
Paromat-Triplex 115-130kWPF01121
Paromat-Triplex 115-130kWPF01131
Paromat-Triplex 115-130kWPF01132
Paromat-Triplex 115-130kWPF01136
Paromat-Triplex 115-130kWPF01141
Paromat-Triplex 115-130kWPF01151
Paromat-Triplex 115-130kWPF01152
Paromat-Triplex 115-130kWPF01156
Paromat-Triplex 115-130kWPF01161
Paromat-Triplex 115-130kWPF01162
Paromat-Triplex 115-130kWPF01166
Paromat-Triplex 115-130kWPF01181
Paromat-Triplex 115-130kWPF01182
Paromat-Triplex 115-130kWPF01186
Paromat-TriplexPF01500
Paromat-Triplex 150-170kWPF01501
Paromat-Triplex 150-170kWPF01502
Paromat-Triplex 150-170kWPF01506
Paromat-Triplex 150-170kWPF01511
Paromat-Triplex 150-170kWPF01521
Paromat-Triplex 150-170kWPF01531
Paromat-Triplex 150-170kWPF01532
Paromat-Triplex 150-170kWPF01536
Paromat-Triplex 150-170kWPF01541
Paromat-Triplex 150-170kWPF01551
Paromat-Triplex 150-170kWPF01552
Paromat-Triplex 150-170kWPF01556
Paromat-Triplex 150-170kWPF01561
Paromat-Triplex 150-170kWPF01562
Paromat-Triplex 150-170kWPF01566
Paromat-Triplex 150-170kWPF01581
Paromat-Triplex 150-170kWPF01582
Paromat-Triplex 150-170kWPF01586
PAROMAT-SIMPLEX PSPS00851
PAROMAT-SIMPLEX PSPS00852
PAROMAT-SIMPLEX PSPS00854
PAROMAT-SIMPLEX PSPS00861
PAROMAT-SIMPLEX PSPS00862
PAROMAT-SIMPLEX PSPS00864
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01051
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01052
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01054
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01061
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01062
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01064
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01351
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01352
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01354
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01361
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01362
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01364
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01751
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01752
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01754
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01761
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01762
PAROMAT-SIMPLEX PSPS01764
Paromat-RUPU01600
Paromat-RU 165-185kWPU01691
Paromat-RU 165-185kW m.WTPU01696
Paromat-RUPU02200
Paromat-RU 220-250kWPU02291
Paromat-RU 220-250kW m.WTPU02296
PAROMAT-DUPLEX TRTR00700
PAROMAT-DUPLEX TR 70-80 KWTR00706
PAROMAT-DUPLEX TR 70-80 KWTR00736
PAROMAT-DUPLEX TR 70-80 KWTR00756
PAROMAT-DUPLEX TR 70-80 KWTR00766
PAROMAT-DUPLEX TR 70-80 KWTR00786
PAROMAT-DUPLEX TRTR00900
PAROMAT-DUPLEX TR 90-105 KWTR00906
PAROMAT-DUPLEX TR 90-105 KWTR00936
PAROMAT-DUPLEX TR 90-105 KWTR00956
PAROMAT-DUPLEX TR 90-105 KWTR00966
PAROMAT-DUPLEX TR 90-105 KWTR00986
PAROMAT-DUPLEX TRTR01100
PAROMAT-DUPLEX TR 115-130 KWTR01106
PAROMAT-DUPLEX TR 115-130 KWTR01136
PAROMAT-DUPLEX TR 115-130 KWTR01156
PAROMAT-DUPLEX TR 115-130 KWTR01166
PAROMAT-DUPLEX TR 115-130 KWTR01186
PAROMAT-DUPLEX TRTR01500
PAROMAT-DUPLEX TR 150-170 KWTR01506
PAROMAT-DUPLEX TR 150-170 KWTR01536
PAROMAT-DUPLEX TR 150-170 KWTR01556
PAROMAT-DUPLEX TR 150-170 KWTR01566
PAROMAT-DUPLEX TR 150-170 KWTR01586
PAROMAT-DUPLEX TRTR01900
PAROMAT-DUPLEX TR 195-225 KWTR01906
PAROMAT-DUPLEX TR 195-225 KWTR01936
PAROMAT-DUPLEX TR 195-225 KWTR01956
PAROMAT-DUPLEX TR 195-225 KWTR01966
PAROMAT-DUPLEX TR 195-225 KWTR01986
PAROMAT-DUPLEX TRTR02500
PAROMAT-DUPLEX TR 250-285 KWTR02506
PAROMAT-DUPLEX TR 250-285 KWTR02536
PAROMAT-DUPLEX TR 250-285 KWTR02556
PAROMAT-DUPLEX TR 250-285 KWTR02566
PAROMAT-DUPLEX TR 250-285 KWTR02586
Waga 0,5 kg
Wymiary 15 × 15 × 5 cm
Koszyk
Przewijanie do góry