Serwis

Jeżeli szukają Państwo osoby, która na terenie Krakowa lub okolic Krakowa (Powiatu Krakowskiego):

  • uruchomi nowy kocioł firmy Viessmann Vitodens, Vitocrossal lub Vitoplex

  • wykona przegląd gwarancyjny lub pogwarancyjny – sprawdzi działanie kotła grzewczego firmy Viessmann

  • naprawi kocioł grzewczy firmy Viessmann

  • uruchomi stację uzdatniania wody Aquahome

  • uruchomi stację uzdatniania wody Aquastilla

  • naprawi stację uzdatniania wody Aquahome

  • uruchomi pompę ciepła Vitocal

  • wykona przegląd gwarancyjny lub pogwarancyjny pompy ciepła Vitocal

to zachęcamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.

Nasza firma współpracuje z autoryzowanymi serwisantami firmy Viessmann, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisie urządzeń grzewczych, posiadających uprawnienia serwisowe firmy Viessmann dotyczące pierwszych uruchomień oraz przeglądów gwarancyjnych oraz napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

 

Nasi serwisanci są merytorycznie przygotowani do prac serwisowych:

z nowoczesnymi rozwiązaniami kondensacyjnymi: serii Vitodens 100-W, 111-W, 111-F, Vitodens 200-W, 222-W, 222-F oraz kotłów stojących Vitocrossal oraz urządzeniami działającymi od wielu lat jak kotły Litola, Pendola, Atola, Vitoga, Vitopend, a także kotły olejowe Vitola i Vitorond, jak i powietrznymi pompami ciepła Vitocal 100-S / 200-S.

Potrzebujecie Państwo pomocy serwisowej? zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub do wybrania / zamówienia usługi przez naszą stronę www: zamów / zapytaj.

Gdy Państwa urządzenie firmy Viessmann niewłaściwie działa, ale nie jesteście Państwo w stanie określić problemu, zachęcamy do skorzystania z płatnej usługi zwanej “diagnostyka”.  W ramach usługi serwisant przeprowadza kontrolę pracy urządzenia grzewczego, a wynikiem jego pracy jest stwierdzenie przyczyny usterki i zalecenie koniecznych działań. W przypadku konieczności wymiany wykwalifikowany pracownik serwisu przekaże informacje o koniecznych do wymiany częściach oraz ich cenach.