28
sty

Vitodens 050-W – najmniejszy kocioł kondesacyjny firmy Viessmann

Vitodens 050-W – najmniejszy i najtańszy kocioł kondensacyjny firmy Viessmann

Kocioł gazowy Vitodens 050-W to atrakcyjne cenowo urządzenie grzewcze przygotowane specjalnie dla inwestycji mieszkaniowych i firm deweloperskich.

Kocioł oferowany jest jako urządzenie 2 funkcyjne – ze zintegrowanym przepływowym podgrzewaczem c.w.u. Zastosowane w urządzeniu rozwiązania umożliwiają jego stosowanie zarówno do nowych instalacji grzewczych, jak i do instalacji modernizowanych.

Cichy i kompaktowy Vitodens 050-W wyróżnia się niskim poziomem hałasu i mały rozmiarami:

 

Dzięki swoim wymiarom – wysokości 70cm i szerokości 40 cm ten kocioł idealnie pasuje do nowych mieszkań, w których jest ograniczona przestrzeń na urządzenia grzewcze, jak również do celów modernizacyjnych i zastępowania starych urządzeń grzewczych oraz term gazowych

Jedną z jego niewątpliwych zalet jest zamontowany wysokiej klasy wymiennik ciepła Inox-Radial firmy Viessmann, wyprodukowany ze stali szlachetnej.

Dzięki zastosowaniu cylindrycznego palnika ze stali szlachetnej Viessmann zapewnił wysoką sprawność kotła.

Zamontowana w urządzeniu energooszczędna pompa obiegowa z regulacją obrotów zapewnia oszczędne zużycie energii elektrycznej.

Moc minimalna urządzenia to tylko 3,2 kW

Moc maksymalna urządzenia to 25,0 kW

Maksymalny przepływ wody użytkowej do 14 l/min

Klasa efektywności energetycznej:

– ogrzewanie pomieszczeń: A

– podgrzew wody użytkowej: A

Nowoczesny regulator kotła

Firma Viessmann zadbała, aby urządzenie Vitodens 050-W było wyposażone w nowoczesne rozwiązania techniczne.

 

 

Urządzenia posiada urządzenie WiFi do komunikacji za pośrednictwem telefonu komórkowego dzięki sieci internetowej.  Regulator umożliwia pracę kotła zarówno jako sterowanego pogodowo (dzięki czujnikowi temperatury zewnętrznej – do osobnego zamówienia) lub stałotemperaturowo (przy pomocy regulatora pokojowego)

Vitodens 050-W cena , model B0KA – zapytaj i zamów!

Jeżeli szukają Państwo nowego kotła do mieszkania lub małego domu, lub modernizują Państwo mieszkanie, w którym pracował kocioł Vitopend, kocioł kondensacyjny Vitodens 050-W będzie idealnym wyborem. Wybierając poniższy przycisk mogą go Państwo zamówić z dostawą na wskazany adres:

 

Jeżeli potrzebują Państwo dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji na temat  kotła Vitodens 050-W znajdo Państwo w naszym opisie urządzenia: Viessmann Vitodens 050-W – najmniejszy i najtańszy kocioł kondensacyjny- model B0KA

aktualizacja: 25 maj 2023